RC0603FR-131K33L
MFR.Part #
RC0603FR-131K33L
JLCPCB Part #
C6263834
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS