RT0603LRB074K02L
MFR.Part #
RT0603LRB074K02L
JLCPCB Part #
C5896373
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS