RT1206BRB0712R7L
MFR.Part #
RT1206BRB0712R7L
JLCPCB Part #
C6208073
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS