RC0603FR-1036KL
MFR.Part #
RC0603FR-1036KL
JLCPCB Part #
C4227470
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS