AC1206FR-0795R3L
MFR.Part #
AC1206FR-0795R3L
JLCPCB Part #
C229854
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS