AC2010JK-7W10ML
MFR.Part #
AC2010JK-7W10ML
JLCPCB Part #
C6491607
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 10MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS