RC0603FR-079M53L
MFR.Part #
RC0603FR-079M53L
JLCPCB Part #
C482934
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.53MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS