RT0603BRE0712R7L
MFR.Part #
RT0603BRE0712R7L
JLCPCB Part #
C861656
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS