RC0603FR-076R04L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0603FR-076R04L
JLCPCB Part #
C482889
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.04Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS