AT1206DRE07133KL
MFR.Part #
AT1206DRE07133KL
JLCPCB Part #
C1356894
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS