RC0603FR-073M09L
MFR.Part #
RC0603FR-073M09L
JLCPCB Part #
C482823
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.09MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS