RT0402BRB0728R7L
MFR.Part #
RT0402BRB0728R7L
JLCPCB Part #
C6207428
Description
-55℃~+155℃ 28.7Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS