MFR50SFBE52-1K07
MFR.Part #
MFR50SFBE52-1K07
JLCPCB Part #
C3408318
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS