RC0603FR-072K37L
MFR.Part #
RC0603FR-072K37L
JLCPCB Part #
C482793
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.37kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS