RT0805FRD0710K5L
MFR.Part #
RT0805FRD0710K5L
JLCPCB Part #
C868999
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS