RC0603FR-07274RP
MFR.Part #
RC0603FR-07274RP
JLCPCB Part #
C7037861
Description
-55℃~+155℃ 100mW 274Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS