RT0603BRE073K92L
MFR.Part #
RT0603BRE073K92L
JLCPCB Part #
C705853
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.92kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS