RC0603FR-07205RL
MFR.Part #
RC0603FR-07205RL
JLCPCB Part #
C273757
Description
-55℃~+155℃ 100mW 205Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS