RC0603FR-0719R1L
MFR.Part #
RC0603FR-0719R1L
JLCPCB Part #
C245926
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.1Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS