MFR25SDRF52-69K8
MFR.Part #
MFR25SDRF52-69K8
JLCPCB Part #
C1749089
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS