RC0603FR-07143KL
MFR.Part #
RC0603FR-07143KL
JLCPCB Part #
C163430
Description
-55℃~+155℃ 100mW 143kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS