RC0603FR-0710K7L
MFR.Part #
RC0603FR-0710K7L
JLCPCB Part #
C482766
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS