RC0603DR-0791RL
MFR.Part #
RC0603DR-0791RL
JLCPCB Part #
C4170413
Description
-55℃~+155℃ 100mW 91Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS