AHA80AFB-1K02
MFR.Part #
AHA80AFB-1K02
JLCPCB Part #
C1569025
Description
1.02kΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS