RC0603DR-07432RL
MFR.Part #
RC0603DR-07432RL
JLCPCB Part #
C859025
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS