RC0603DR-073K3L
MFR.Part #
RC0603DR-073K3L
JLCPCB Part #
C723574
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS