RC0603DR-07330RL
MFR.Part #
RC0603DR-07330RL
JLCPCB Part #
C858983
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330Ω 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS