RC0603DR-0732R4L
MFR.Part #
RC0603DR-0732R4L
JLCPCB Part #
C858982
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS