RC0603DR-07309KL
MFR.Part #
RC0603DR-07309KL
JLCPCB Part #
C858974
Description
-55℃~+155℃ 100mW 309kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS