AHA50AJB-0R47
MFR.Part #
AHA50AJB-0R47
JLCPCB Part #
C1568170
Description
470mΩ 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS