RC0603DR-0728K7L
MFR.Part #
RC0603DR-0728K7L
JLCPCB Part #
C858953
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28.7kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS