SQP15AJB-110R
MFR.Part #
SQP15AJB-110R
JLCPCB Part #
C1401337
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 15W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS