RC0603DR-071K54L
MFR.Part #
RC0603DR-071K54L
JLCPCB Part #
C858895
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS