RC0603DR-07196KL
MFR.Part #
RC0603DR-07196KL
JLCPCB Part #
C858878
Description
-55℃~+155℃ 100mW 196kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS