AF0201FR-0744K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF0201FR-0744K2L
JLCPCB Part #
C6463065
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 44.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS