RC0603DR-0711RL
MFR.Part #
RC0603DR-0711RL
JLCPCB Part #
C858825
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11Ω 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS