RC0402JR-7W110RL
MFR.Part #
RC0402JR-7W110RL
JLCPCB Part #
C20161588
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS