RT0603BRD071K1L
MFR.Part #
RT0603BRD071K1L
JLCPCB Part #
C705736
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS