RC0402JR-079K1L
MFR.Part #
RC0402JR-079K1L
JLCPCB Part #
C137831
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS