RSF50SJR-52-68R
MFR.Part #
RSF50SJR-52-68R
JLCPCB Part #
C1778716
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68Ω Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS