RC0402JR-0710RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0402JR-0710RL
JLCPCB Part #
C137925
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS