RC0402FR-7W13K3L
MFR.Part #
RC0402FR-7W13K3L
JLCPCB Part #
C6263663
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS