MFR-25FTF52-84R5
MFR.Part #
MFR-25FTF52-84R5
JLCPCB Part #
C1372738
Description
-55℃~+155℃ 250mW 84.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS