RC0402FR-135R1L
MFR.Part #
RC0402FR-135R1L
JLCPCB Part #
C20161298
Description
-55℃~+155℃ 5.1Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS