AHA500FB-31R6
MFR.Part #
AHA500FB-31R6
JLCPCB Part #
C6123179
Description
31.6Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS