RC0402FR-077M15L
MFR.Part #
RC0402FR-077M15L
JLCPCB Part #
C477783
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 7.15MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS