RC0402FR-073K57L
MFR.Part #
RC0402FR-073K57L
JLCPCB Part #
C137991
Description
-55℃~+155℃ 3.57kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS