RC0402FR-074R7L
MFR.Part #
RC0402FR-074R7L
JLCPCB Part #
C137962
Description
-55℃~+155℃ 4.7Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS