RC0402FR-0743RL
MFR.Part #
RC0402FR-0743RL
JLCPCB Part #
C327343
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS