RC0402FR-07412RL
MFR.Part #
RC0402FR-07412RL
JLCPCB Part #
C245890
Description
-55℃~+155℃ 412Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS